f ΗΝΙΟΧΟΣ FC futsal 5x5: ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2014-2015

Δευτέρα, 22 Σεπτεμβρίου 2014

ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2014-2015

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα
 και το κύπελλο εφήβων στα γραφεία της ΕΠΟ.



 Η ομαδα μας

Λευτερης Μαντης
Παναγιωτης Βασιλειου
Γιωργος Σταθοπουλος
Χρηστος Κωνσταντοπουλος (c)
Κωνσταντινος Διονελης
Παναγιωτης Σταματης
Τασος Παπαδακης
Γιαννης Κριγκος (τερματοφυλακας)
Γιωργος Πιτσιος (καθιστος)
Παναγιωτης Μπαλαφας (προπονητης)
Γιαννης Λανι
Σπυρος Καρυδας
Μιχαηλ Σταματης (τερματοφυλακας)
Παναγιωτης Αυγουστινος
Γρηγορης Σακκας
Γιωργος Λαγος
ιασονας
Κωνσταντινος Παπαδοπουλος



Το πρωτάθλημα θα αποτελείται απο 7 ομάδες 
και κάθε αγωνιστική μια ομάδα θα έχει ρεπό.

Το πιο ενδιαφέρον παιχνίδι της πρώτης αγωνιστικής
 είναι αυτό ανάμεσα στην πολύ δυνατή φέτος Ολυμπιάδα  
και τον φιλόδοξο Ηνίοχο ο οποίος κατεβάζει φέτος εφηβήκο 
βασιζόμενο στην πολύ καλή περσινή του ομάδα.

Τα υπόλοιπα παιχνίδια είναι ανάμεσα στην ενισχυμένη ΑΕΚ και την Αθήνα 90.  
το Νεο Ικόνιο με  τον κάτοχο του Super Cup  Δουκα 
 ενώ  Ρεπό θα έχει ο Υπερίωνας

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική (21/09/2014):
ΑΕΚ – ΑΘΗΝΑ ’90
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΗΝΙΟΧΟΣ (2-7)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΔΟΥΚΑΣ
ΡΕΠΟ: ΥΠΕΡΙΩΝ

2η αγωνιστική (28/09/2014):
ΥΠΕΡΙΩΝ – ΑΘΗΝΑ ’90
ΑΕΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΔΟΥΚΑΣ – ΗΝΙΟΧΟΣ (7-3)
ΡΕΠΟ: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

3η αγωνιστική (5/10/2014):
ΑΘΗΝΑ ’90 – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΥΠΕΡΙΩΝ
ΔΟΥΚΑΣ – ΑΕΚ
ΡΕΠΟ: ΗΝΙΟΧΟΣ

4η αγωνιστική (12/10/2014):
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΘΗΝΑ ’90
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΟΥΚΑΣ
ΥΠΕΡΙΩΝ – ΗΝΙΟΧΟΣ (7-1)
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ

5η αγωνιστική (19/10/2014):
ΑΘΗΝΑ ’90 – ΔΟΥΚΑΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΕΚ – ΥΠΕΡΙΩΝ
ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

6η αγωνιστική (26/10/2014):
ΗΝΙΟΧΟΣ – ΑΘΗΝΑ ’90
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΕΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΥΠΕΡΙΩΝ
ΡΕΠΟ: ΔΟΥΚΑΣ

7η αγωνιστική (2/11/2014):
ΑΕΚ – ΗΝΙΟΧΟΣ
ΥΠΕΡΙΩΝ – ΔΟΥΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΡΕΠΟ: ΑΘΗΝΑ ’90


Ο δεύτερος γύρος είναι στις αντίθετες έδρες στις παρακάτω ημερομηνίες:
8η αγωνιστική: 9/11/2014
9η αγωνιστική: 16/11/2014
10η αγωνιστική: 23/11/2014
11η αγωνιστική: 30/11/2014
12η αγωνιστική: 7/12/2014
13η αγωνιστική: 14/12/2014
14η αγωνιστική: 11/1/2015.


Ο τρίτος γύρος θα ξεκινήσει στη 1/2/2015 και τα ματς θα γίνονται στις έδρες των ομάδων που είχαν καλύτερη θέση στην βαθμολογία των 2 πρώτων γύρων.
15η αγωνιστική: 1/2/2015
16η αγωνιστική: 8/2/2015
17η αγωνιστική: 15/2/2015
18η αγωνιστική: 1/3/2015
19η αγωνιστική: 8/3/2015
20η αγωνιστική: 15/3/2015
21η αγωνιστική: 22/3/2015


Ο πρώτος της βαθμολογίας θα είναι ο πρωταθλητής Αττικής 
και μαζί με τον 2ο και τον 3ο
θα παίξουν στα Play Off για τον Πανελλήνιο τίτλο.

Τα δύο ζευγάρια των ημιτελικών (4/4/2015) θα είναι:

1ος Αττικής – 3ος Αττικής
2ος Αττικής – 1ος Θεσσαλονίκης


Οι 2 νικητές θα παίξουν στον τελικό (5/4/2015).

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου